У Києві роздали нагороди премії Stella International Beauty Awards у галузі краси та здоров'я

У Києві роздали нагороди премії Stella International Beauty Awards у галузі краси та здоров'я

Премія Stella International Beauty Awards нагородила лікарів, фахівців у галузі краси та здоров'я, салони краси у 23 номінаціях.

Слоссер: Премією Stella International Beauty Awards ми хочемо показати, що відданість професії це не просто порожні слова

Слоссер: Премією Stella International Beauty Awards ми хочемо показати, що відданість професії – це не просто порожні слова

У культурному центрі Freedom Hall відбулася третя церемонія вручення премії Stella International Beauty Awards, якою відзначають професіоналів у галузі краси та здоров'я. Про це виданню "ГОРДОН" повідомила пресслужба премії.

Понад 35 тис. голосів за 271 номінанта віддали люди з усієї України. Географія конкурсу охопила Одесу, Харків, Львів, Дніпро і Київ. Було встановлено переможців у 23 номінаціях. Це стоматологи, трихологи, пластичні хірурги, естетисти, косметологи, перукарі, майстри манікюру, перманентного макіяжу та весільних зачісок, SPA-салони, клініки, салони краси.

Одну із трьох спеціальних позаконкурсних премій здобув німецький пластичний хірург Клаус Екснер у номінації "Благородне серце". Протягом семи років він приїздить зі своєю командою в Україну із благодійною місією і оперує дітей.

"Премією Stella International Beauty Awards ми хочемо показати, що відданість професії – це не просто порожні слова. Я хотів би, щоб у нас таких проєктів було більше, щоб лікарі відкривали свої серця людям і передавали цей вогонь людської теплоти. Запрошуємо всіх, хто знає фахівців, які займаються благодійністю, подавати їхні кандидатури на здобуття нашої премії, і ми їх обов'язково відзначимо!" – заявив організатор церемонії, пластичний хірург Дмитро Слоссер.

Серед гостей церемонії та лауреатів були медики, бізнесмени, актори, представники шоу-бізнесу. Зокрема, лікарі Ольга Богомолець, Людмила Шупенюк, телеведучі Олег Панюта, Олексій Суханов, співачка Марія Бурмака, бізнес-леді Влада Литовченко, скульптор Олег Пінчук, актор Володимир Горянський, дружина українського політика, експрем'єр-міністра, колишнього секретаря РНБО та міністра економіки Анатолія Кінаха Марина Кінах, володарка титулу "Міс Україна 2019" Маргарита Паша.

Джерело: Gordon.ua