У КИЄВІ ПРОЙШОВ BEAUTY-ОСКАР ЗА ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ КРАСИ: ФОТОРЕПОРТАЖ

У КИЄВІ ПРОЙШОВ BEAUTY-ОСКАР ЗА ДОСЯГНЕННЯ В ГАЛУЗІ КРАСИ: ФОТОРЕПОРТАЖ

У культурному центрі Freedom Hall відбулася третя церемонія нагородження премії Stella International Beauty Awards 2019 - єдиної в Україні професійної премії, що відзначає кращих професіоналів в галузі краси та здоров'я.

Більш 35.000 голосів за 271 номінанта віддали люди зі всієї України. Географія конкурсу охопила Одесу, Харків, Львів, Дніпро і Київ. Фінальним рішенням Експертної ради, що складається з професіоналів медицини і б'юті-індустрії, визначили кращих в 23 номінаціях.

Серед переможців у трьох категоріях - Medicine Experts, Beauty Masters і Beauty Business - кращі лікарі-стоматологи України, трихологи, пластичні хірурги, естетисти, косметологи, перукарі, майстри манікюру, перманентного макіяжу та весільних зачісок, кращі спа-салони, клініки, салони краси і т.д.


Одну з трьох спеціальних позаконкурсних премій отримав німецький пластичний хірург Клаус Екснер в номінації "Благородне серце". Доктор вже 7 років приїжджає зі своєю командою в Україну з благодійною місією і оперує дітей. На його рахунку 250 українських малюків, яким повернули здоров'я. Зал аплодував доктору Екснеру стоячи.


"Премією Stella International Beauty Awards ми хочемо показати, що відданість професії - це не просто порожні слова, - каже організатор, відомий пластичний хірург Дмитро Слоссер. - Я хотів би, щоб у нас таких проектів було більше, щоб лікарі відкривали свої серця людям і передавали цей вогонь людської теплоти. Запрошуємо всіх, хто знає фахівців, що займаються благодійністю, подавати їх на нашу премію, і ми їх обов'язково відзначимо!".


Серед гостей церемонії та тих, хто нагороджував, - відомі медики, бізнесмени, зірки кіно, телебачення і шоу-бізнесу: Ольга Богомолець, Світлана Вольнова, Олег Панюта, Олексій Суханов, Марія Бурмака, Влада Литовченко, Олег Пінчук, Володимир Горянський, Марина Кінах, Міс Україна- 2019 Маргарита Паша, Людмила Шупенюк, Яна Луцька та ін. У нагородженні також узяв участь новий ректор Національного Медичного Університету ім. О.О. Богомольця, професор Юрій Кучин. У концертній програмі виступили Олександр Барлебен, Юлія Voice, Олена Гребенюк, Аліна Башкіна, театр тіней Delight. Вели церемонію Тетяна Гончарова та Сергій Комаровський.


Джерело: Прямий канал