STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS: У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ ФАХІВЦІВ В ІНДУСТРІЇ КРАСИ І ЗДОРОВ'Я

STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS: У КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАГОРОДЖЕННЯ КРАЩИХ ФАХІВЦІВ В ІНДУСТРІЇ КРАСИ І ЗДОРОВ'Я

У Києві 14 вересня в культурному центрі FREEDOM HALL відбудеться церемонія нагородження єдиної в Україні професійної премії в області краси та здоров'я Stella International Beauty Awards. Премія приурочена до 25-річчя української б'юті-індустрії.

Про це "Прямому" повідомили організатори церемонії нагородження.

Вже третій рік традиційно на заході нагороджують кращих з кращих фахівців індустрії краси, естетики і здоров'я в трьох категоріях: Beauty-Business, Beauty-Masters і Medicine Experts. Нагороди отримують переможці у номінаціях "Б'юті-інновація", "Пластичний хірург", "Лікар-стоматолог", "Спа-салон", "Клініка естетичної медицини", "Лікар-трихолог", "Візажист", "Майстер весільної зачіски", "Wellness & Spa Centre" та ін.

Щороку церемонія - це яскрава світська подія з червоною доріжкою, зірковими гостями та насиченою шоу-програмою. Цього року переможців привітають Світлана Вольнова, Олег Панюта, Олексій Суханов, Марія Бурмака, Влада Литовченко, Олег Пінчук, Володимир Горянський, Марина Кінах, Дмитро Слоссер, Міс Україна-2019 та ін. В концертній програмі перед глядачами виступлять Олександр Барлебен, Юлія Voice, Олена Гребенюк, Аліна Башкіна, театр тіней Delight та ін.

Джерело: Прямий